DZIAŁALNOŚĆ W SKLSIE

W SKLS stawiamy na inicjatywę i pomysły naszych członków. Nie ogranicza nas hierarchiczna struktura, zarząd i funkcje poszczególnych członków. Każda z osób działających w SKLS ma możliwość zaproponowania własnego pomysłu oraz jego pilotowania, podczas realizacji z pozostałymi członkami koła. Wiąże się to także z naszą otwartością wobec nowych osób. Każdy, kto chce czynnie uczestniczyć w działaniach koła i wykazuje się inicjatywą, staje się jednym z nas. Przed nikim nie zamykamy drzwi, bez względu na wydział, rok studiów czy przynależność do innych kół naukowych.

Czynna działalność w SKLS wiąże się z licznymi profitami. Poza oczywistymi korzyściami, związanymi z pogłębianiem wiedzy i doświadczenia o logistyce i transporcie, uczestnicząc w działaniach SKLS masz szansę rozwijać również swoje zdolności interpersonalne. Realizacja własnych projektów to doskonała możliwość dla sprawdzenia swoich zdolności przywódczych, zaradności czy umiejętności pracy w zespole.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany logistyką i transportem, masz własne pomysły, w jaki sposób pogłębiać wiedzę i zdobywać doświadczenia w tym zakresie, lub chcesz po prostu bliżej poznać te zagadnienia - nie wahaj się, już dziś skontaktuj się z nami. Liczy się Twój otwarty umysł i chęć do działania.

  • Masz mnóstwo energii i głowę pełną pomysłów?
  • Chcesz się dobrze bawić i poznać niesamowitych ludzi?
  • Poznać logistykę od praktycznej strony?
  • Zdobyć nowe umiejętności?
  • Zrobić krok w stronę swojej kariery zawodowej?

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Aplikuj


Napisz!

W razie pytań pisz śmiało!

Media społecznościowe

Sprawdź co u nas i śledź naszego Facebooka, Instagrama i kanał YouTube!